Bursa Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Bursa | 21.03.2013

Firma Profilimiz

E.E.E. Evtaş, Bursa Evden Eve Nakliyat 1992 tarihinde kurulmuştur. 21 yıllık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Kurulduğu günden bugüne kadar yapmış olduğu tüm hizmetlerini büyük bir titizlik ve özveri içerisinde çalışmayı hedeflemiştir. Ayrıca şirket bazında büyümenin tamamı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlerle birlikte büyümeyi hedeflemiştir.

Yaptığımız, yapacağımız her işte Günümüz Gelişen teknolojisi ile yapmış olduğumuz tüm taşıma işlerinde kaliteli malzeme kullanarak siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için kalite daima ön planda tutmaktır. Her zaman ilk hedef müşteri memnuniyetidir diyerek müşterilerine son derece güzel bir hizmet ile çalışmıştır.

e.e.e EVTAŞ

Referanslarımız

Bursa Evden Eve Nakliyat olarak, farklı firmalar gibi müşteri farkı gözetmeksizin, kalitemiz ile her müşterimize aynı titizlikle taşımacılık yapmaktayız. İncele...
 

Misyon

En önemli misyonumuz ;avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, en temel prensibimiz müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde sizlere yük olmadan gerçekleştirmektir. Sizlerin bütün hak ve hukuklarına saygılı olmak. Elemanlarımızın eğitimini günün şartlarına uygun hale getirmektir.

Bursa Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

1- Nakliyat sigortası yapmak
2- Marangoz hizmeti ile kusursuz demonte ve monte işlemleri
3- İşini iyi bilen konsunda deneyimli eleman yetiştirmek.
4- Ev eşyanızın tam değer tespiti yapılıp ona göre sigorta yapmak.
5- Herhangi hasar durumunda ödemeniz yapılır